Главная
Контакты

 

 

     
 

Про асамблею

 

«Українська Медична Асамблея» офіційно зареєстрована Київським міським управлінням юстиції 27.11.2000 року

«Українська Медична Асамблея» є неприбутковою громадською організацією.

Основна мета діяльності «Української Медичної Асамблеї» — задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів; сприяння професійній та науковій діяльності медичних працівників, спрямованої на поліпшення рівня вітчизняної медицини та медичної практики, а також об'єднання фахівців у цій сфері.

«Українська Медична Асамблея» відстоює всі інтереси медичної молоді в іноземних учбових закладах, шляхом отримання безплатних стажувань, стипендій та освіти на льотних умовах.

Представляє інтереси лікувальних закладів шляхом організації цільового фінансування та донорської допомоги. Реалізує в Україні благочинні проекти по рятуванню людського життя.

Активна діяльність «Української Медичної Асамблеї» надала можливість підібрати та залучити до громадської роботи кращих спеціалістів в області охорони здоров'я, зібрати волонтерів, підготувати 45 тренерів з організації профілактичної роботи та освітніх програм.

«Українська Медична Асамблея» пропонує для студентів, інтернів, аспірантів та молодих спеціалістів:

  • тренінгові заняття по англійській медицині, фармакології, організації та менеджменту охорони здоров'я.
  • проводить заняття по профілактиці наркоманії, алкоголізму, AIDS, соціальній адаптації малолітніх дітей вулиць, а також інші професійні та психологічні тренінги.
  • лекції, бесіди на профілактичні теми.
  • семінари для викладачів, медпрацівників, бібліотекарів.
  • організує літні освітні програми для інтерністів медиків в іноземних госпіталях.
  • є засновником системи Медичної Ради в Україні.

 

     
© 2007 Українська Медична Асамблея
Created by Zinchenko Oleksiy