Главная
Контакты

 

 

     
 

TOEFL

TOEFL iBT — Test of English as a Foreign Language
Internet-Based Test

Тест з англійської мови як іноземної
(Інтернет версія тесту)

Активний процес міжнародного спілкування та пошук роботи за кордоном вимагає не тільки професійної кваліфікації, але й знання іноземної мови для підтвердження мовної компетенції перед тим, як бути зарахованим до лав міжнародних студентів, чи претендувати на працевлаштування за кордоном.

Для бажаючих вчитися або працювати за кордоном, існує можливість проходити тестування з англійської мови TOEFL безпосередньо при Департаменті освіти Української Медичної Ради.

Українська Медична Рада є акредитована при Educational Testing Service на забезпечення організації тестування TOEFL iBT — Test of English as a Foreign Language Internet - Based Test.

Всі бажаючі пройти такий стандартизований комп'ютерний екзамен з англійської мови як іноземної, розроблений американською організацією Educational Testing Service (ETS), мають нагоду підтвердити свій рівень досконалого володіння англійською мовою за допомогою нової версії TOEFL iBT.

TOEFL iBT (Test of English as a Foreign Language Internet-Based ) — це міжнародний Інтернет тест з англійської мови як іноземної. TOEFL iBT підготовлений за ініціативи Educational Testing Service (ETS), Університет Прінстон, Нью-Джерсі, США.

Основна мета TOEFL iBT оцінка рівня підготовки тих, для кого англійська мова не є рідною. Результати TOEFL iBT є обов'язковими для вступу до вузів США, Канади, та інших англомовних країн.

Більше того, урядові організації, освітні програми та інші акредитовані органи, що видають ліцензії та сертифікати, вимагають надання результатів тестування та проходження іспиту TOEFL для визначення рівня володіння англійською мовою.

В будь-якому англомовному вузі або офісі у Вас запитають письмове підтвердження мовної компетенції. Крім того, проходження TOEFL необхідне для участі в більшості програм закордонного стажування в установах, де навчання ведеться англійською. Деякі наукові та професійні сертифікаційні програми також вимагають від претендентів результатів тестування TOEFL.

З липня 1998 року в багатьох країнах світу екзамен TOEFL приймається з допомогою комп'ютера. Правила реєстрації та здачі комп'ютерного й письмового варіантів тесту різняться, тому спочатку Ви повинні з'ясувати, на проходження якого із варіантів TOEFL ви бажаєте зареєструватися для подальшого тестування.

Додаткову інформацію про здачу електронного інтернет варіанта TOEFL iBT Ви можете отримати безпосередньо в TOEFL Service ( P.O. Box 6151, Princeton, NJ, 08541-6151, USA; fax: 1-609-771-75-00).
e-mail: toefl@et.org

Або безпосередньо за адресою:

04205 Україна, м. Київ, пр-т Оболонський, 22В
тел/факс: 8 (044) 592-05-75.
e-mail: info@medicalcouncilukraine.org or uma@ukr.net

Тест центри TOEFL IBT рекомендують проходити підготовку тільки в акредитованій школі TOEFL IBT.

 

Акредитована школа підготовчих курсів до міжнародних TOEFL IBT тестів.

Мовна школа була створена в 2006 році по замовленню міжнародних організацій, які потребують висококваліфікованих англомовних співробітників з України(Посольства, консульства, PEACE CORPS, UZCC, UMA тощо.

Зручності:

 • Школа розміщена в центральній частині Києва має 4 сучасні навчальні комп'ютерні класи
 • Середній вік студентів 21 рік
  Мінімальний 14
 • Акредитована школа забезпечує найкращу в Україні якість курсів. Ми проводимо акредитацію компаній, які займаються викладанням TOEFL, а це означає що ми визначаємо каноні підготовки в Украіні до міжнародних тестів

Консультація

 • Ви зможете отримати новітню інформацію відносно підготовки
 • Скласти пробний тест TOEFL IBT
 • Забронювати дату екзамену, ознайомитись з місцем приймання іспиту TOEFL IBT
 • Позбутись непотрібних переживань передекзаменаційного періоду
 • 92% наших студентів успішно складають тест TOEFL IBT з оцінкою 84

Спеціалізація:

 • Курси підготовки до TOEFL IBT

Умови навчання:

 • Укомплектовані комп'ютерні класи

Види навчання

 • Стандартний курс 3 місяця по 2 академічні години 2 рази на тиждень
 • Інтенсивний курс тривалість — 1 місяць
 • Дистанційний курс тривалість — 1 місяць

Кількість людей в групі TOEFL підготовки максимум 6 чоловік.

 

Контакти:

8 (044) 592 05 75 uma@ukr.net

 

     
© 2007 Українська Медична Асамблея
Created by Zinchenko Oleksiy